top of page

MINI DESIGN

Cup of Coffee

פגישת הכרות

אני מגיעה אליכם ומקשיבה היטב לצרכים ולהרגלים שלכם, יחד אנחנו מגבשים קונספט עיצובי ייחודי עבורכם, בפגישה נדבר על הסגנון האהוב שלכם(אגלה לכם סוד, לא חייב להיות לכם סגנון אחד, אפשרי ואף רצוי לשלב בין מספר סגנונות...)

Checklist

שאלון מפורט

אני מכינה שאלון מפורט שנקרא בשפה המקצועית "פרוגרמה". בשאלון אני מתייחסת לכל אזור בבית, להנדסת אנוש, תאורה, העמדת ריהוט, צרכים, הרגלים, חלומות ועוד....

white.JPG

התייחסות לפרטים הקטנים

כמובן שגם הקירות חייבים לקבל ממני התייחסות: אעזור לכם לבחור צבעים וחומרים לקירות, זה יכול להיות טיח, טפט מגניב, אפקט בטון ,נגרות, מסגרות, בריקים ועוד.

white.JPG

בחירת דוגמאות

לפגישה אני מגיעה עם תיק מלא בכל טוב- מניפות צבעים, דוגמאות של חומרים ועוד. 

Laptop and Diary Topview

סיכום הפגישה

בסיום הפגישה תקבלו ממני סיכום מפורט של כל מה שדברנו עליו בפגישת הייעוץ, בצירוף קישורים לדפים וחנויות שוות במיוחד, בעזרת כל אלו תוכלו לעשות הכל בעצמכם, באחריות!

Image by Jason Briscoe

לוח השראה

הכנת לוח השראה מעוצב, עד הפרטים הקטנים  בתוספת קישורים לרכישת הריהוט והאביזרים השונים.

קירות.jpeg
Interior Designer

לקוחות ממליצים על המוצר MINI DESIGN

נגה צנטנר

"את שרה הכרתי בתהליך עיצוב הבית של חברתי, כבר אז ידעתי שכשאני אעבור בית אני חייבת את שרה איתי וכך היה. מיד לאחר קבלת המפתח לדירה תאמתי עם שרה פגישה. בפגישתנו שרה נתנה יחס אישי והייתה מאוד קשובה לחלומות שלי לגבי הבית, הכינה במקצועיות את לוחות ההשראה וידעה לתת טיפים מנצחים לאילוצים בשטח. שרה לאורך השיפוץ הייתה זמינה מאוד וגם מרחוק במקצועיות נתנה עצות להצלחת הבית בדיוק כמו שחלמתי.
שרה זמינה, מקצועית ונותנת יחס אישי. ממליצה לכל אחד מעצבת כזאת בשיפוץ."

מירב שניידר, קיבוץ יגור

"כשנכנסנו לשיפוץ של הדירה שלנו ידעתי בדיוק איך אני רוצה שהחלל יראה. אספתי תמונות מהפינטרסט והייתי בטוחה שאני אצליח לעשות הכל לבד... ואז הגיעה המציאות... היו המון החלטות לקבל ובלת"מים לפתור וכשהגעתי להלבשת החלל כבר נשארתי בלי כוח ותקציב.
ואז בעלי הציעה להתקשר לשרה, כבר בשיחת הטלפון הרגשתי חיבור. 
ניפגשתי איתה לפגישה של כ4 שעות, בה עברנו בחללים של הבית ומיד שרה התחילה להציע פתרונות פרקטיים ונגישים כלכלית. 
מהפגישה יצאתי עם משימות ברורות וידעתי בדיוק מה להזמין ולקנות. ידעתי שאני עומדת במסגרת התקציב שהגדרנו לעניין ושלא יהיו "טעויות". 
הליווי של שרה המשיך גם בחנויות עצמם כשבכל התלבטות היא היתה זמינה ומקצועית. 
ידעתי שכל פריט שאני רוכשת באישור של שרה יהיה בול וזה נתן לי ביטחון והרבה שקט (גם חסך לי הרבה כסף וזמן).
החלל יצא מדהים ואין אחד שנכנס לדירה שלנו ולא מתרשם ומפרגן. 
אז רוצה להודות לך שרה על העין המעולה והמקצועית שלך ולהמליץ לכל מי שרוצה בית מהמם מקטלוג לפנות אליה כי היא שווה כל שקל."

מיכאל פילאט, חיפה

"אם אתם קוראים את זה כנראה שאתם מתעניינים והתשובה פשוט  להתלבטות היא כן!!! לכו על זה.
אם אתם בערך יודעים מה אתם רוצים ומתלבטים לגבי התוכנית שלכם צריכים דעה של איש מקצוע כדי לא לעשות טעויות שבפוטנציאל יעלו לכם הרבה כסף..( לשבור או לא לשבור? וכו)   אבל עיצוב זה לא הצד החזק שלכם ,אתם לא מבינים דבר בצבעים לקיר שיתכתב עם הספה, והאם צריך וילון באיזה צורה וטקסטורה. אז אתם כמוני ובכנות פגישת ייעוץ עם שרה זה הדבר הכי טוב שתוכלו לעשות לעצמכם. דבר ראשון היא מקצועית בטירוף, קולטת מי הלקוח שעומד מולה ומתאימה את עצמה לרצונות שלו,לתקציב  ולוויז'ן יודעת לכוון לפתרון הנכון עבור החלל הנתון והלקוח , כל זה נעשה בצורה ברורה ומקצועית, החל ממעבר על כל הפרטים הכי קטנים בחירות צבעים צורות ודוגמאות ריהוט וכו. בנוסף, סיכום הפגישה המפורט מאוד ודף ההשראה סוגרים את כל הנקודות  ואני הרגשתי מוכן להתחיל את השיפוץ. דף ההשראה עזר מאוד במהלך הרכישות שביצעתי(ריהוט,צבעים, תאורה you name it) ויש לי את כל הפרטים להתחיל בפרוייקט ובאמת שלא הייתי צריך עוד שום דבר
תודה שרה עזרת לי לעצב לא סתם דירה , אלא הבית שלי"

bottom of page